Turnusy rehabilitacyjne

Ośrodek Wypoczynkowy „Łebsko”: położony jest w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego nad j. Łebsko (150 – 200 m) i 2.5 km od Łeby. Jest to kompleks 2 pawilonów dla 100 osób z salką do ćwiczeń ( drabinka, materac, rowerek, bieżnia, mini atlas inne). Gabinet pielęgniarski.stołówka dla 120 osób z barem. Pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienką ,TV, czajnikiem. Do dyspozycji gości bezpłatnie są: boiska sportowe, parking, miejsce na ognisko, WI-FI (w określonych strefach). Ośrodek w miarę potrzeb organizuje animację czasu wolnego w formie wieczorków tanecznych i innych imprez integracyjnych.

Obiekt jest dostosowany dla osób indywidualnych i grup na pobyt  rehabilitacyjny.

Zapraszamy do współpracy organizatorów turnusów rehabilitacyjnych. Wpis do rejestru ośrodków: Wojewoda Pomorski OD /22/13/15

Profil leczenia: dysfunkcja narządu ruchu, (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich), z upośledzeniem umysłowym, choroba psychiczna, padaczka, schorzenia alergiczne, choroby dermatologiczne, schorzenia układu krążenia, stwardnienie rozsiane, jąkający się, choroby narządu słuchu (głuchota) , schorzenia osób z autyzmem.