Turnusy rehabilitacyjne

Kompleks Wypoczynkowy „Łebsko”: położony jest w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego nad j. Łebsko (100 m) i 4 km od Łeby. Jest to kompleks 2 pawilonów dla 100 osób z własną bazą zabiegową, stołówką (dla 120 osób) w tym kącik z czajnikiem i lodówką, barem i restauracją. Pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienką i TV. Do dyspozycji gości bezpłatnie są: plac zabaw, boiska sportowe, parking, sala gier (bilard, tenis stołowy, piłkarzyki itd.), grill, WI-FI (w określonych strefach). Ośrodek organizuje także animację czasu wolnego w formie wieczorków tanecznych i innych imprez integracyjnych.

Profil leczenia: dysfunkcja narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, z upośledzeniem umysłowym, choroba psychiczna, padaczka, schorzenia alergiczne, choroby dermatologiczne, schorzenia układu krążenia, stwardnienie rozsiane, jąkający się, choroby narządu słuchu (głuchota) i wzroku (niewidomi), schorzenia osób z autyzmem oraz turnusy usprawniająco-rekreacyjne.

Baza zabiegowa: masaże lecznicze, gimnastyka indywidualna i zbiorowa, ćwiczenia wysiłkowe, ćwiczenia na przyrządach (m.in.. bieżnia, atlas, rowerki), elektroterapia, kinezyterapia UGUL, inhalacje, lampa sollux, lampa bio-v, materac masujący, nordic walking, zajęcia sportowe.

Cena turnusu obejmuje: całodzienne wyżywienie (3 posiłki), zakwaterowanie 14 dni (13 noclegów), badanie lekarskie na początku i końcu turnusu, doraźną opiekę lekarską i pielęgniarską, zabiegi rehabilitacyjne (2 zabiegi w dni robocze), zajęcia indywidualne i grupowe, bezpłatne korzystanie z parkingu, sali gier, boisk sportowych, siłowni, sali projekcyjnej, Wi -Fi w określonych strefach oraz grill (zależnie od pogody) i wieczorki taneczne przy muzyce na żywo.

Zapraszamy do współpracy organizatorów turnusów rehabilitacyjnych. Wpis do rejestru ośrodków: Wojewoda Pomorski OD /22/13/15

*opłata klimatyczna płatna na miejscu