Łebsko ośrodek wypoczynkowy

Serdecznie zapraszamy Państwa do Kompleksu Wypoczynkowego Łebsko usytuowanego tuż nad brzegiem Jeziora Łebsko (ok 200 m) w miejscowości Żarnowska, w odległości 4 km od Łeby. Miejscowość położona jest w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego i idealnie nadaje się na letni urlop dla tych, którzy chcieliby odpocząć z dala od miejskiego zgiełku. Jesteśmy przekonani iż nasze doświadczenie, zaangażowanie, bogaty program i mnóstwo atrakcji staną się gwarancją udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Ośrodek jest obiektem położonym na terenie czystym ekologicznie. Naszym gościom oferujemy 106 miejsc noclegowych w 33 pokojach z łazienkami i TV.

Zapewniamy Państwu bezpłatny monitorowany parking, boiska sportowe (piłka nożna i siatkowa), plac zabaw, salę gier (bilard, tenis, piłkarzyki itd), sprzęt nagłaśniający, salę projekcyjną (TV 60 cali) ognisko, grill, namiot bankietowy (dla 50 osób, 5 x 8 m), Wi – Fi w określonych strefach. Na miejscu jest także wypożyczalnia rowerów i kajaków.

Restauracja (dla 120 osób) w osobliwym klimacie serwuje wyszukane świeże dania kuchni staropolskiej oraz trunki w ogólnie dostępnym barze. Zapewniamy całodzienny serwis, oraz fachową i miłą obsługę. Wieczorami organizujemy zabawy przy muzyce na żywo oraz ogniska i spotkania plenerowe.

Możliwość całodziennego wyżywienia, śniadania – bufet, obiady i kolacje – serwowane, dla osób nie korzystających z noclegu w naszym ośrodku.