tel. 504 928 171, email: lebsko.biuro@gmail.com
Kompleks rehabilitacyjno wypoczynkowy

Cennik

Serdecznie zapraszamy Państwa do Kompleksu Wypoczynkowego Łebsko usytuowanego tuż nad brzegiem Jeziora Łebsko (ok 200 m)                w miejscowości Żarnowska, w odległości  4 km od Łeby. Miejscowość położona jest w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego i idealnie nadaje się na letni urlop dla tych, którzy chcieliby odpocząć z dala od miejskiego zgiełku. Jesteśmy przekonani iż nasze doświadczenie, zaangażowanie, bogaty program i mnóstwo atrakcji staną się gwarancją udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Ośrodek jest obiektem położonym na terenie czystym ekologicznie. Naszym gościom oferujemy 106 miejsc noclegowych w 33 pokojach z łazienkami i TV.

Zapewniamy Państwu bezpłatny monitorowany parking, boiska sportowe (piłka nożna i siatkowa), plac zabaw, salę gier (bilard, tenis, piłkarzyki itd), sprzęt nagłaśniający, salę projekcyjną (TV 60 cali) ognisko, grill, namiot bankietowy (dla 50 osób, 5 x 8 m), Wi - Fi w określonych strefach.  Na miejscu jest także wypożyczalnia rowerów i kajaków.

Restauracja (dla 120 osób) w osobliwym klimacie serwuje wyszukane świeże dania kuchni staropolskiej oraz trunki  w ogólnie dostępnym barze. Zapewniamy całodzienny serwis, oraz fachową i miłą obsługę. Wieczorami organizujemy zabawy przy muzyce na żywo oraz ogniska i spotkania plenerowe.

Możliwość całodziennego wyżywienia, śniadania - bufet, obiady i kolacje - serwowane, dla osób nie korzystających z noclegu w naszym ośrodku.

 
Copyright Lebsko.com 2013. Projekt i wykonanie LiT Studio